Każdy przedszkolak może obchodzić swoje urodziny w przedszkolu! Chętnie pomożemy zorganizować ten wyjątkowy dzień. 

Świętować możemy tradycyjnie – czyli z poczęstunkiem, laurką od innych przedszkolaków i hucznym” Sto lat”, albo w sposób bardziej zorganizowany – tzn z wizytą animatora. Jeśli decydujecie się Państwo na “wersję rozszerzoną” urodzin, zgłaszacie nam osobę, która będzie animować imprezę lub możecie skorzystać z wielu animatorów zaprzyjaźnionych z przedszkolem – od klaunów po mimów, cyrkowców, magików etc. Rodzic pokrywa koszt animatora, przedszkole zapewnia zaś opiekę nad dziećmi oraz organizację imprezy, nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat lub prowizji.

Imprezy odbywają się w terminach uzgodnionych i zaakceptowanych przez przedszkole, zazwyczaj w godzinych popołudniowych tak by urodzinowe party nie kolidowało z innymi zajęciami. Dziecko zaprasza na imprezę wszystkie dzieciaki ze swojej grupy oraz wybranych gości z innych grup.

Rodzic zapewnia poczęstunek – sprawdzają się biszkopty/ciasteczka/torty galaretkowe itp, torty klasyczne – znaczy z kremem są średnio lubiane, ale to oczywiście Państwa decyzja, ew soczki, ale napoje są też na miejscu. Jubilaci zazwyczaj przynoszą jakieś małe niespodzianki i częstują swoich gości (jajka z niespodzianką/lizaki/jakieś zabawkowe drobiazgi, naklejki). Zaproszeni goście mogą przynieść jubilatowi prezenty (wielka prośba, by byly to rzeczy niedrogie, tak by nie tworzyć niepotrzebnych dysproporcji w podarkach).

Około tydzień przed imprezą prosimy o mail z treścią, którą wysyłamy rodzicom zaproszonych dzieci. Mail jest o tyle ważny, że rodzic zaroszonego dziecka nie przyjdzie po nie zbyt wcześnie robiąc przykrość jubilatowi i uczestnikom przyjęcia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty reportażu zdjęciowego z imprezy, wykonanego przez zaprzyjaźnione fotografki – http://koszulkaphotography.blogspot.com/ można też oczywiście zostawić aparat, chętnie obfotografujemy przyjęcie – choc może nieco bardziej amatorsko.