Jolanta Wielgus

 

Od 4 lat dyrektor przedszkola prywatnego. Czynny pedagog, dyplomowany nauczyciel wychowania przedszkolnego z 30-letnim stażem pracy. Prywatnie mama, przyjaciółka, osoba pełna ciepła, doskonale nawiązująca kontakt z dziećmi i ciesząca się ich sympatią.  Szczęśliwa posiadaczka kotki Stefki.

Aleksandra Wielgus

 

Właścicielka smoczego przedszkola. Współtworzyła jedno z pierwszych przedszkoli korporacyjnych w Warszawie. Od 2008 r wraz z mamą prowadzi smocze przedszkole. Osoba świetnie rozeznana w tematyce dziecięcej, otwarta na współpracę z rodzicami i całkowicie zaangażowana w swoją pracę. Pedagog, współzałożyciel Fundacji Miasto Słów zrzeszającego miłośników słowa pisanego  oraz wolontariuszy akcji promujących aktywne czytelnictwo wśród dzieci i dorosłych. Przez dwa lata prowadziła program „Sekrety mądrej niani” na antenie TVN Style. Zabiera głos w mediach jako praktyk i ekspert zajmujący się dziećmi. 
Zgodnie ze swoimi zainteresowaniami stara się zaszczepiać w dzieciach nawyki zdrowego i aktywnego życia. Biega maratony i podróżuje.