Szanowni Państwo,

Trudny dla pracodawców rynek, na którym coraz trudniej znaleźć kompetentnego i doświadczonego pracownika, wymusza na nich poszukiwanie nowych możliwości wiązania pracowników z firmą. Przedszkole staje się bardzo istotnym elementem pakietu lojalnościowego, a młode pracujące matki coraz większą częścią zespołu. Z korzyści funkcjonowania firmowego przedszkola korzystają nie tylko rodzice i ich dzieci, ale również pracodawcy. Firmowe przedszkole jest ważnym elementem w budowaniu wizerunku dobrego pracodawcy, ma wpływ na pozyskiwanie i zatrzymanie wartościowych pracowników w firmie, ale przede wszystkim zapewnia pracownikom możliwość pogodzenia życia rodzinnego z pracą zawodową.

Organizacje, które inwestują w równowagę praca-rodzina, są chętniej wybierane przez kandydatów do pracy, a zatrudnieni już pracownicy wykazują większy stopień zaangażowania, co w efekcie przekłada się na konkretne korzyści finansowe dla firmy. Dla firmy to przede wszystkim stabilizacja zatrudnienia, ograniczenia kosztów naboru nowych pracowników, redukcja stresów, poprawa motywacji do pracy, redukcja absencji, łagodzenie trudności wynikających z przerw w pracy z powodów rodzinnych i w końcu poprawa produktywności.

 

Nasza oferta jest dopasowywana do potrzeb i możliwości Państwa firmy.

 

Ze względu na niepubliczny charakter przedszkola jego funkcjonowanie jest dużo bardziej elastyczne niż w przypadku przedszkoli państwowych. Staramy dostosowywać się do indywidualnych preferencji i potrzeb Firmy oraz aktywnych zawodowo rodziców tak, aby ich dzieci mogły rozwijać się w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji.

 

Organizujemy dowóz dzieci do placówki.

 

Oferta programowa naszego przedszkola uwzględnia pełny rozwój osobowości małego dziecka : intelektualny, fizyczny, społeczny i twórczy. To miejsce, w którym dzieci czują się bezpiecznie, są radosne i uśmiechnięte. Przyjazna domowa atmosfera umożliwia prawidłowy rozwój dziecka. Czas spędzony w nielicznej grupie, prowadzonej przez doświadczoną kadrę, stanie się ważnym i niezapomnianym etapem w życiu malucha.

Zapraszamy do współpracy.